fantástica wolumenem

Moneta Binance, Tezos, analiza cen BAT: 02 grudnia

Ethereum ponownie wzrosło do 600 dolarów, a rynek altcoinów pozytywnie zareagował na wzrost ETH w ciągu ostatnich kilku godzin. Binance Coin i Tezos odnotowały zyski, jednak Tezosowi brakowało wolumenu transakcji. Basic Attention Token utknął poniżej poziomu oporu na poziomie 0,24$, również na niskim wolumenie handlu. Bitcoin prawdopodobnie miał silny wpływ na następny kierunek rynku i został wyceniony na 19.131 dolarów w czasie prasy.

Binance Coin [BNB]

Moneta Binance zamknięta pod kanałem wznoszącym się i zanurzona tak nisko jak 29,05 dolarów, ale byki były w stanie prowadzić ceny w górę w nadchodzącym kłótni z niedźwiedziami.

W ostatnich godzinach cena odmówiła zamknięcia poniżej 30 dolarów. Jeszcze nie wiadomo, czy byki są w stanie obronić się w nadchodzących godzinach.

Cena ponownie testował kanał jako opór i mógł zobaczyć kolejny spadek. Jednak CMF pokazał, że nabywcy są dominujące na rynku. OBV spadł od ostatniego spadku i pokazał nie skok w wielkości zakupu, aby wskazać przerzucenie oporu 32 dolarów.

Tezos [XTZ]

Na XTZ silny wpływ miała zmienność Bitcoina. Testował on opór 2,56 $, następnie spadł do $2,24 wsparcia w kolejnych sesjach po tym jak Bitcoin przeszedł z $19,800 do $18,200 poprzedniego dnia.

Wolumen obrotu był niezwykle niski dla XTZ. W połączeniu z niestabilnym rynkiem, dobrym pomysłem może być nie wprowadzanie żadnych transakcji w krótkim okresie czasu.

Nawet na jednogodzinnym wykresie, wstęgi Bollingera były nieco oddalone od siebie, aby podkreślić ostre zmiany cen w ciągu ostatnich kilku godzin.

Podstawowy token uwagi [BAT]

MACD znajdował się poniżej linii zerowej, ale tworzył byczą zwrotnicę, ponieważ BAT walczył o wzrost oporu w przeszłości za 0,241 USD. Wolumen obrotu był dość minimalny w ciągu ostatnich kilku godzin, co wskazuje na okres konsolidacji.

Ożywienie od czasu spadku do 0,21 USD było jak dotąd dobre, a BAT dobrze poradził sobie w listopadzie, od czasu zanotowania niskiego poziomu 0,177 USD na początku listopada.

Nawet bliskie przekroczenie poziomu 0,24 USD nie znaczyłoby wiele, gdyby nie było poparte dobrym wolumenem obrotów. Wtedy BAT może wrócić do poziomu $0,26 w celu sprawdzenia oporu $0,27.